Estia Real Estate
Κολιάτσου, 77, Κόρινθος Ελλάδα, 20131, Κόρινθος (Κορινθία)
Christopher Voultsidis
+302741303680, +306949284077
Mobile: +306944058561
Email: info@estiarealestate.com
Οικόπεδο προς πώληση Κυράς Βρύση (Βόχα)
€ 60.000, 1.042 τ.μ.
Κωδ. Μεσίτη:
2637
Κωδ. Αναζήτησης:
19884031
| Γη |
Οικόπεδο |
| Τιμή |
€ 60.000 |
| Εμβαδόν (τ.μ.) |
1.042 τ.μ. |
| Τιμή ανά τ.μ. |
€ 58 |
| Περιοχή |
Κυράς Βρύση (Βόχα) |
| Ζώνη |
Οικιστική ζώνη |
| Συντελεστής δόμησης |
0 |
| Χρήση |
Επενδυτικό, Κατάλληλο για αγροτική χρήση |
- Επιπρόσθετα στοιχεία:
- Θέα,
- Προσόψεως,
|
Περιγραφή:
Πωλείται γεωτεμάχιο συνολικής επιφάνειας 1.042,49 τ.μ. στη θέση «Παλιάμπελα» στο Ζευγολατιό Κορινθίας.
Το ακίνητο αποτελείται από:
• 614,58 τ.μ. εντός οικισμού, άρτιο και οικοδομήσιμο, με συντελεστή δόμησης 0,80
• 427,91 τ.μ. εκτός οικισμού, με παραγωγικές ελιές που προσφέρουν ετήσια παραγωγή λαδιού
Ιδανική επιλογή για όσους θέλουν να κατασκευάσουν την κατοικία τους και παράλληλα να διαθέτουν τον δικό τους ελαιώνα, σε ήσυχο και όμορφο σημείο με εύκολη πρόσβαση.
Κατάλληλο για μόνιμη ή εξοχική κατοικία, αλλά ...